Kolejny kurs: 2 listopada 2021 r. godz. 17:00 //kliknij po szczegóły ;)
CONTINUE READING

O nas

Kierownik Nauka Jazdy SIS-Car

Nauka Jazdy SIS-CAR w Szczecinie została założona w 2015 roku przez Dariusza Kijowskiego, który wcześniej pracował jako policjant w Wydziale Ruchu Drogowego.
Współpracował także z innymi szczecińskimi Ośrodkami Szkolenia Kierowców. Wieloletnie doświadczenie oraz pasja do wykonywanego zawodu skłoniła go do prowadzenia własnej szkoły.

Zakładając Nauka Jazdy SIS-Car Dariusz Kijowski chciał stworzyć na terenie Szczecina Ośrodek oparty na skuteczności, profesjonalizmie oraz wzajemnym zaufaniu. Na efekt nie trzeba było długo czekać, gdyż już pierwsze półrocze 2016 roku przyniosło SIS-Car najwyższą zdawalność egzaminów teoretycznych oraz praktycznych. W kolejnych latach Nauka Jazdy SIS-Car tylko potwierdza swoją skuteczność. Wystarczy sprawdzić opinię dodawane przez zadowolonych kursantów, żeby przekonać się o jakości szkolenia (superprawojazdy.pl, prawo jazdy 360).

Nauka Jazdy SIS-Car specjalizuje się w szkoleniu kierowców na kat. B.
Mamy jeden cel, sukces naszych kursantów, bo Wasz sukces przekłada się na nasz sukces.

Część teoretyczną kursu realizujemy w sali przy ul. Kolumba 86 w Szczecinie (budynek Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Rozwoju Gospodarczego, naprzeciwko kładki dworca PKP), co zapewni Ci dobry dojazd
z terenu całego miasta. Sala wykładowa wyposażona jest w programy komputerowe (takie jak na egzaminie państwowym), projektory multimedialne, filmy szkoleniowe, akty prawne oraz inne materiały edukacyjne.
Jeśli nie możesz uczestniczyć w zajęciach teoretycznych, w naszym ośrodku proponujemy szkolenie poprzez e-learning. Uczysz się po swojemu, we własnym tempie i ulubionym miejscu.

Zajęcia praktyczne odbywają się na samochodach marki Toyota Yaris, takim samym z jakiego korzysta WORD w Szczecinie. Miejscem spotkań z instruktorem jest parking CH Fala, który znajduje się w samym centrum miasta (aleja Wyzwolenia 44A Szczecin).
Nasz plac manewrowy (ul. Obotryckiej 14B Szczecin) znajduje się w pobliżu centrum egzaminowania. Każdemu z naszych kursantów umożliwiamy także jazdy po placu egzaminacyjnym WORD, dzięki czemu zminimalizujesz swój stres w dniu egzaminu.
Wyszkoliliśmy już setki dobrych kierowców do których już niebawem możesz dołączyć. Skupiamy się nie tylko na kursantach mieszkających w Szczecinie, ale także w Policach, Stargardzie, Goleniowie i innych miastach województwa Zachodniopomorskiego.

Chcesz wiedzieć więcej?
Zadzwoń, przyjdź i zapytaj!