► JAZDY Z EGZAMINATOREM ◄ Kolejny kurs stacjonarny: 24 czerwca 2024 r. godz. 17:00 //Naukę w trybie zdalnym możecie rozpocząć…
CONTINUE READING

Opinie kursantów na temat działalności naszej szkoły jazdy, znajdziecie Państwo na niżej wymienionych stronach:

http://www.superprawojazdy.pl/sis-car,21479.htm

https://www.facebook.com/SISCarNaukaJazdy/reviews

https://www.prawo-jazdy-360.pl/ranking-szkol-jazdy/siscar/szczecin

Na koniec najciekawsze opinie kursantów o SIS-Car:

Super szkoła jazdy, wybrałem opcję e-learningu. Instruktorzy są cierpliwi, kompetentni i chętni do współpracy. Mimo już zdanego egzaminu teoretycznego, to dostałem spore wsparcie z zastosowaniem zasad ruchu drogowego w praktyce oraz uzupełnione zostały jakieś ewentualne braki :) Polecam tą szkolę, jeżeli chcecie bezstresowo się przygotować do egzaminu na prawo jazdy ;)
                                                                                                                                                                                                                                  Paweł NIC

Polecam bardzo serdecznie! Miałam przyjemność jeździć z p.Sylwkiem, miła atmosfera, cenne wskazówki,korygowanie błędów, jestem bardzo zadowolona, że wybrałam szkole jazdy Sis Car do jazd doszkalających! Egzamin zdany za pierwszym podejściem ponieważ dobrze trafiłam na ostatnie poprawki przed egzaminem. Jeżeli zdawałbym raz jeszcze, podobnie wybrałabym Sis Car!!!!

Milena RUDNICKA

Bardzo polecam szkołę jazdy Sis-car! Zajęcia teoretyczne miałam regularnie, bardzo szybko przerobiłam cały materiał, to oczywiście na plus, a wszystkie najważniejsze informacje zostały mi dodatkowo podkreślone :) Instruktorzy na medal, bardzo dokładnie i cierpliwie mi wszystko wytłumaczyli. Podczas jazd panowała luźna, bezstresowa atmosfera. Pan Darek i pan Sylwek to naprawdę instruktorzy z powołania! Ważnym aspektem jest to, że wszystkie trasy egzaminacyjne przećwiczyliśmy kilka razy, na egzaminie państwowym nie było żadnego zaskoczenia. Na koniec chciałabym dodać, że nie można wybrać lepszego OSK :)

Karina GIBAJŁO

Opinie